Zde vždy najdete, nějaké....

Koření v AKCI

KOŘENÍ A KOŘENÍCÍ SMĚSI,


Připravili jsme pro Vás mimořádnou nabídku při nákupu v E-shopu -

NA VŠECHNY naše produkty SLEVA  10% 

   při nákupu nad 200,- Kč. Sleva se objeví při konečné rekapitulaci Vaší objednávky.

Zde pár z našich vybraných druhů :

Country ( 100 g) 

oblíbená nepikantní směs, která je nejdéle nabízenou směsí (více jak 10 let). Potěší především naše konzervativní zákazníky, kteří neradi mění to co je dobré.


Zlaté kuře (250g = 1/4 kila)

opět stará dobrá "klasika", tedy pro tuto zaběhlou směs již není co dodat. Kdo ji jednou vyzkoušel, doplňuje do své kuchyně stále.


KURKUMA  (100 g)

- královna léčivých bylinek. Těm co se zajímají o své zdraví, jistě nemusíme doporučovat, aby se Kurkuma stala každodenní součástí použití v kuchyni. Na internetu je o Kurkumě dostatek informací a od nás máte hlavně slevu. Jen připomínáme, že neprodáváme 50-ti gramové balení, ale dvojnásobné a za daleko nižší cenu


Rožnění  (100 g)

tato směs patří k TOP 10 nejprodávanějším kořenícím směsím a úplnou jedničkou není jen proto, že je jemně pikantní (a to každý nemusí). Věříme, že právě sleva na této směsi udělá radost.


Grilovací  (250 g = 1/4 kila)

řeklo by se grilovací a takových jsou plné obchody. Jenže......., jenže to naše je o dost levnější již v běžné ceně. A teď jsme ho dali do cenové akce !  Samozřejmě rozdíl v chuti poznáte také. No, prostě Grilovací .


KURKUMA

Mimo tuto akci, máme pro Vás připraveny další SLEVY (na nákup, na dopravu apod.) STAŇTE SE registrovaným zákazníkem VIP a VYUŽIJTE VŠE co Vám nabízíme (po registraci uvidíte na stránce VIP)