Váš ZISK – náš CÍL

Velkoobchodní politika

Velkoobchodní politika naší společnosti je vedena jasně stanovenými cíli. Prioritním z těchto cílů je udržení vysoké kvality koření a kořenících směsí za přijatelné ceny. Obecnou cenovou politikou je jednotná cena pro všechny naše zákazníky. Právě díky této cenové politice je možno snížit administrativní náklady naší společnosti a nabídnout tak našim zákazníkům výhodné ceny. Nerozlišujeme zákazníky dle množstevních obratů, nevyplácíme zpětné bonusy. Naše politika je jasná a transparentní, cena produktu je konečnou cenou.

Dalším z našich stěžejních cílů je být žádaným dodavatelem koření a kořenících směsí pro naše zákazníky, kteří naše produkty prodávají dál našim společným spotřebitelům. Podnikatelům, živnostníkům, obchodním zástupcům pro jednotlivé kraje v ČR, kteří podnikají nebo chtějí podnikat v oblasti gastronomie nabízíme :

- kvalitní spolupráci a solidní jednání

- vynikající kvalitu produktů za mimořádné ceny

- výhodnou cenovou politiku

- podporu prodeje

- dodání zboží v co nejkratší době

- předání mnohaletých prodejních zkušeností

 

Naše produkty dodáváme do tří kategorií subjektů :

I.     Stánkoví prodejci na farmářských trzích, hypermarketech, výstavách a veletrzích

II.   Stálé obchodní provozovny, prodejny zdravé výživy, potraviny, řeznictví, prodejny zeleniny a bylinek

III. Gastronomická zařízení, restaurace, jídelny, hotely, rychlé občerstvení

 

Naše specializovaná nabídka a podpora u těchto kategorií :

kat. I. – Koření a kořenící směsi balené ve standardním balení dodávané v kvalitních přepravních krabicích umožňující opakované použití při prodejních akcích, dodáváme rastr prodejního rozhovoru se zákazníkem, který vede k racionalizaci prodeje a k čerpání odborných znalostí o nabízených produktech,nabízíme reklamní rastr letáků k podpoře prodeje, poskytujeme také velmi cenné informace o našich zákaznících a to ve kterých místech nebo na jakých akcích již náš sortiment bude zastoupen, aby se minimalizovala situace, že na jedné akci je náš sortiment zastoupen více prodejci a na jiných akcích ve stejném termínu nebylo žádné zastoupení.

kat. II. – Naše koření i kořenící směsi jsou v naprosté většině bez glutamátu a jejich přehled nabízíme především v obchodech zdravé výživy, poskytujeme informace na základě našeho dlouhodobého sledování a posuzování prodejnosti jednotlivých druhů našich produktů, tak, aby nedocházelo u  méně žádaného zboží ke zbytečnému skladování na obchodech a naopak u více žádaného zboží nedocházelo k výpadku prodeje z důvodů rychlé vyprodanosti. Samozřejmě poskytujeme popisovou dokumentaci pro čerpání znalostí prodávaného zboží.

Speciální nabídka pro prodejní provozovny se týká prodejního stojanu řešeného drátěným programem. Drátěný stojan je v bílé barvě a je přizpůsoben pro 40 druhů koření, které jsou nejprodávanější v rámci prodeje v obchodech. Stojan pronajímáme obchodníků zcela ZDARMA a následně se staráme, aby nebyl poloprázdný. Na jednotlivý hák se vejde 6 až 7 kusů. Stojan na místě obchodníkům i připevníme na místo určené obchodníkem. O pronájmu stojanu podepisujeme připravenou smlouvu. Toto vystavení pro konečné spotřebitele je přehlednější a obchodník tak využije k výzdobě svého obchodu, namísto plakátů, prostor užitečnějším způsobem. Vše lze domluvit osobně.

kat. III. – V gastronomických provozovnách, které nejsou již určeny k dalšímu prodeji našeho sortimentu, ale jsou určeny ke spotřebě,nabízíme balení v dohodnutých gramážích, standardně bylinky v 1/2 kilovém balení a směsi v 1 kilovém balení, není pro nás na překážku dodávat sortiment v jakémkoliv množství dle dohody a konkrétního přání našeho zákazníka.

 

Vážení a milí podnikatelé a živnostníci, pokud máte zájem, využít naše služby a stát se našimi obchodními partnery, neváhejte nás kontaktovat buď telefonicky nebo prostřednictvím internetu.

Na spolupráci se těší kolektiv vedení společnosti.