Kde nás v nejbližší době najdete :

- Horní 32, Brno 639 00

POZOR ZMĚNA !!! ZLÍN PRIOR

Naši milí Zlíňáci,

bohužel nás již nenajdete v obchodním domě Prior, kam jste si za tak dlouhou dobu ( více jak 10 let) chodili pro Vaše chutné koření a to z toho důvodu, že obchodní dům se bude celý rekonstruovat a zavírat.

Za těch více jak 10 let, jsme si vytvořili skvělé vztahy s našimi pravidelnými zákazníky, pro které máme připravenou nabídku tak aby nepřišli o své oblíbené koření a kořenící směsi. Prosíme, aby jste nám zaslali Váš mail a do něho napsali, že jste ze Zlína. Jednou za nějakou dobu, si ve Zlíně pronajmeme prostor kam za Vámi přijedeme a o tomto prodeji budete včas informováni. Budete tak moci si i nadále vychutnávat Vaše oblíbené koření.

 

Po roce opět –  NOVINKY roku 2017

BRUSCHETTA Arrabiata

BRUSCHETTA Aglio

PESTO Medvědí česnek

( v nejbližší době Vám zde napíšeme složení i využití, prozradit můžeme ale hned, že směsi jsou bez glutamanu s minimem obsahu soli a navíc ta špetka soli je mořská )


Novinky z roku 2016

Šarena sol – bulharská směs

Letos jsme se rozhodli zařadit mezi náš sortiment tuto jedinečnou kořenící směs pocházející z jihovýchodní Evropy. Mnozí z nás již navštívili Bulharsko a jistě si pamatujeme jedinečnou a vynikající chuť bulharské kuchyně. Mám na mysli chuť masových pokrmů, pečeného kuřátka nebo jen „prosté“ teplé pečivo potřené máslem a kořenící směsí. Stejně tak musím zmínit jedinečný „šopský salát“, který je rovněž okořeněn bulharským kořením.

V této směsi dominuje vůně saturejky a pískavice a stejně je to i s chutí, tedy výrazná bylinková. Tuto směs jsme samozřejmě pro Vás připravili BEZ GLUTAMANU a přesto, že již v původním názvu je slovo sůl, směs nemá více soli než v jiných našich směsích. Nejedná se tedy o ochucenou sůl, tak jako je například naše Vega, ale o vynikající směs koření, která Vám jistě zachutná. Přejeme Vám dobrou chuť.

 

 

NOVINKY Z ROKU 2015 :

Produkty :

Česneková pasta s MEDVĚDÍM ČESNEKEM

Složení : česnek, medvědí česnek, 10 % soli. Tato česneková pasta je vhodná do jakýchkoliv pokrmů, kde chcete mít skvělou česnekovou chuť obohacenou bylinkou medvědího česneku a tím zvýrazněnou česnekovou chuť a to pouze s deseti procenty soli což je nutné ke konzervaci produktu

Pasta GURMÁN – EREŠ

pro všechny milovníky ostré chuti. Jedná se o ostrý koncentrát, který můžete použít všude tam kde chcete mít ostrou chuť. Pasta Gurmán – Ereš není jen o ostrosti, ale má i svoji vlastní chuť. Pokud přidáte trochu pasty do bílého tvarohu, výsledkem je Budapešťská pomazánka. Na našich prodejních stáncích v Českých Budějovicích při jarní výstavě HOBBY, naší zákazníci měli možnost i ochutnat. Z kladných reakcí zákazníků jsme byli opravdu spokojení.

 

 

 

 

HLEDÁME :

Litoměřice 2

prodavačku pro stánkový prodej na výstavách, hypermarketech ( aktuálně v Brně ), lidových slavnostech
POŽADUJEME: komunikativnost, čistý TR, zdravotní průkaz, spolehlivost a maximální pracovní nasazení
NABÍZÍME: stálou práci, skvělý kolektiv, pohodovou práci, nadstandartní příjem

obchodníky – z celé ČR i SR pro prodej koření buď formou stánkového prodeje nebo do obchůdků s potravinami či zdravou výživou