Vítejte v roce 2017

Všem našim zákazníkům, obchodním partnerům a přátelům přejeme plno radostných a úspěšných dnů v roce 2017 a také plno gastronomických zážitků s naším kořením, se kterým i život chutná líp.

Zhodnocení roku 2016

Rok 2016 je šťastně za námi a stal se historií. Do historie naší firmy se rok 2016 zapíše jako rok úspěšný. Za úspěch považujeme především rozšíření prodejních míst v ČR díky dobré spolupráci s našimi obchodními partnery. Dalším významným úspěchem je nárůst počtu zákazníků – spotřebitelů a jejich kladný ohlas na naše kořenící směsi. Rovněž zavedení nových produktů v roce 2016 bylo úspěšné a tak se tyto produkty staly součástí naší široké nabídky.

Poděkování za rok 2016

- Děkujeme všem našim stálým i novým zákazníkům za to, že nás chválíte a doporučujete, především ty z Vás, kteří neváháte Vaší spokojenost nám sdělit ať už mailem či telefonicky. Další poděkování patří všem zákazníkům, kteří zůstáváte věrni naší značce.

- Děkujeme všem našim obchodním partnerům za spolupráci v roce 2016 a za rozšiřování dobré chuti našich kořenících směsí ať už prostřednictvím restaurací či obchodů se zdravou výživou.

Co chystáme v roce 2017

Hned na první výstavu v Litoměřicích máme připravené tři novinky roku 2017, a to sypké koření, které zaujme především ty, kteří vyznávají zdravý životní styl v nejbližších dnech tyto novinky představíme na našich stránkách a také proběhne prezentace výrobků na našich prodejních místech. Prozatím Vám zde představíme pouze jejich názvy, ale jsme si jisti, že už i tak se budete těšit na skvělou chuť.

„DOBRÁ  CHUŤ  NEMÁ  ROČNÍ  OBDOBÍ.“

Sypké koření -

Bruschetta Arrabiata

Bruschetta Aglio

PESTO Medvědí česnek

 

KOŘENÍ S ORLEM – I ŽIVOT CHUTNÁ LÍP

 

Váš kolektiv firmy Imperium Gurmanum s.r.o.